Nuo pabaisos iki gražuolės pėdučių per 3 savaites? Ar tai įmanoma?

Sveiki visi!
Šiandien noriu papasakoti apie sausai ir suragėjusiai odai skirtą kremą Nr. 13 iš „Sativa“ prekės ženklo, kaip jis veikia, ką veikia ir kam man jo reikėjo.

Из лапок чудовища в ножки красавицы за 3 недели? Это возможно? - отзыв Экоблогера MissE

Kad ir kaip pasižadėjau neapleisti savo kulnų, kartais juos vis tiek pamirštu, jie nėra tinkamai prižiūrimi. Tokia oda tuoj pat šiurkštėja ir įtrūksta iki gilių šiurkščių įtrūkimų.

Ketinau išspręsti problemą kremo #sativa13 pagalba.

Taigi, apie kremą.

Gamintojas praneša, kad mūsų laukia minkštinamasis kremas Nr. 13 kulnams ir alkūnėms su kanapių aliejumi ir eukalipto ekstraktu.
Toliau pateikiama kremo sudėtis ir trumpai apibūdinamos kremo funkcijos:
apsaugo nuo įtrūkimų susidarymo;
minkština;
intensyviai maitina.
 Sutinku su šiais pažadais 100%

Ką apie gaminį etiketėje sako gamintojas?

Sodrus, greitai absorbuojamas kremas sausoms ir suragėjusioms odos vietoms. Turtingas kanapių, taukmedžių, kakavos ir makadamijų riešutų aliejais kremas apsaugo nuo šerpetojimo ir įtrūkimų, atgaivina odą, drėkina ir rūpinasi. Eukalipto, mėtų, kadagio uogų ir rozmarino ekstraktai turi antimikrobinių, priešgrybelinių ir priešuždegiminių savybių, suteikdami lengvą medienos aromatą.

Aromatas ir konsistencija:

-Kremas turi lengvą žolelių kvapą, taip pat galite pajusti eukaliptą, tačiau medienos kvapo neužuodžiau. Kvapas malonus, lengvas, nejuntamas užtepus.
-Konsistencija, mano nuomone, sodri, bet neriebi, kremas greitai susigeria, galiausiai tekstūra tampa lengvesnė ir prieš pabaigą atrodo, kad šlapiomis rankomis tepu kažką ant odos.

Из лапок чудовища в ножки красавицы за 3 недели? Это возможно? - отзыв Экоблогера MissE

Man labai patiko kremas. Jis išsaugojo mano kulnus ir padėjo jiems vėl tapti gražesniems.

Galvojau, kad sunaudosiu kremą greitai, bet ne; kremas dėl savo tekstūros, sodrumo ir efektyvumo puikiai sutvarko kulnus ir kiekvieną kartą man reikėjo jo vis mažiau, todėl jis sunaudojamas negreitai.

Kartais praleisdavau kremo naudojimą, tad spalio 2 dieną pradėjau savo kulnų atkūrimo eksperimentą. Dažniausiai tepiau per naktį, retai naudojau du kartus per dieną.

Из лапок чудовища в ножки красавицы за 3 недели? Это возможно? - отзыв Экоблогера MissE

Aišku, iki sudrėkintos ir elastingos odos daug darbo, tačiau negaliu nepastebėti puikaus kremo poveikio. Pamilau jį iš visos širdies. Из лапок чудовища в ножки красавицы за 3 недели? Это возможно? - отзыв Экоблогера MissE

Neneigiu, kad suragėjusiai odai pašalinti naudojau specialų pėdos skustuką, tačiau jų naudojau tik tris kartus.

Visems gražių kulniukų! Из лапок чудовища в ножки красавицы за 3 недели? Это возможно? - отзыв Экоблогера MissE

No posts found