Filosofija

Šiuolaikinė kosmetikos pramonė yra painus tinklas interesų kosmetikos ingredientų gamintojų, prekybininkų, pakuočių gamintojų, kosmetikos gamintojų ir daugelių kitų. Šiame painiame labirinte pasigendama svarbiausio dalyvio, sąveikaujančio su kosmetika, balso, — ŽMOGAUS ODOS.

Ekologinė našta šiuolaikiniam žmogui yra per didelė, kad didintume ją naudojant pašalinius kosmetikos priedus. Tokios medžiagos — mineraliniai aliejai, butilenas, propilenas ir kiti glikoliai, kvapiosios medžiagos ir kiti junginiai — yra ypač patogios gaminant kosmetiką. Tačiau organizmas su jais pažįstamas tik nuo XX amžiaus. Jis negyveno harmonijoje su jais milijonus metų. Jis nežino, ką su jais daryti.

Mes tikime, kad kosmetikos komponentai turi būti pilnai biologiškai prieinami kūnui. Tai įmanoma pasiekti naudojant tik natūralius, organinius ir biotechnologinius komponentus.

Kadangi gaminame kosmetiką jautriai odai, stengėmės pašalinti visus priedus, kurie galėtų skatinti odos sudirginimą. Suprantama, kad visiškai hipoalerginė kosmetika yra mitas, tačiau galima pasistengti ir pašalinti iš receptų gyvūninės kilmės komponentus, bitininkystės produktus, eterinius aliejus ir žinomiausius augalų alergenus. Tai mes ir padarėme.

Tačiau EKOLOGIŠKUMO kosmetikai nepakanka. Odai reikia FIZOLOGINĖS KOSMETIKOS, kuri atsižvelgia į odos poreikius, į jos biologines struktūras ir simbiotinės mikrofloros interesus. Šiuolaikiniame pasaulyje reikalinga kosmetika, kurioje būtų atsižvelgta į tai, kad oda yra dinamiška sistema, kuri nuolat keičiasi —priklausomai nuo sezoniškumo, oro temperatūros, hormoninės ir nervų sistemos būklės; kad odoje yra milijonai bakterijų, be kurių negalėtume gyventi; kad odos imunitetas tiesiogiai priklauso nuo bakterijų savijautos.

Kuriame kosmetiką švelniai jautriai odai atsižvelgdami į naujausius mokslinius duomenis apie odos struktūrą, fiziologiją ir biochemiją. Sudėčių, kurie tepami ant odos bei joje metabolizuojami, kurimu užsiima biologai ir biochemikai, išmanantys odos fiziologiją — šį sudėtingą daugialypį tarpusavio įtakų ir lygiagrečių reakcijų tinklą.

Mes žinome, ką mūsų kosmetika daro su jūsų oda, ir ką jūsų oda daro su mūsų kosmetika.
Sativa