Mūsų sertifikatai

COSMOS / BDIH (atsisiųsti serfitikatą / PDF)

Tai yra reikliausias ekologiškos ir natūralios kosmetikos kokybės standartas visoje Europoje. Aart pagrindinių principų, COSMOS svarbu ne tik tai, kaip produktas buvo gautas, bet ir jo skaidimasis gamtoje ir kokie tarpiniai etapai buvo taikomi jo gamyboje.

Sertifikavimo vertinimo kriterijai viršija ES kosmetikos įstatymus ir yra taikomi:
-žaliavoms,
-gamybos procesui,
-galutinei priemonei.
Be kruopštaus naudojamų žaliavų pasirinkimo, svarbų vaidmenį atlieka aplinkai nekenksmingi gamybos procesai, žaliavų skaidomumas ir ekonomiškas perdirbamų pakuočių medžiagų naudojimas.

COSMOS Standard“ yra ne pelno siekianti asociacija, kurią 2010 m. įsteigė pagrindinės Europos sertifikavimo įstaigos. COSMOS-Standard įkūrėjai yra BDIH (Vokietija), Cosmebio (Prancūzija), Ecocert (Prancūzija), Soil Association (Anglija), ICEA (Italija). Ši asociacija sukūrė tarptautinį natūralios ir ekologiškos kosmetikos standartą COSMOS, kuris sujungia Europos sertifikavimo schemas į vieną bendrą standartą.

SATIVA gavo griežčiausio ir išrankiausio vertintojo — Vokietijos sertifikavimo organizacijos BDIH (Bund deutscher Industrie - und Handelsunternehmen — Federalinė pramonės ir komercinių bendrovių asociacija), Vokietijos pramonės ir prekybos įmonių, gaminančių farmacijos, medicinos, kosmetikos gaminius, COSMOS sertifikatą. Organizacija, kuri pirmoji pasaulyje sukūrė kosmetikos aplinkosaugos standartus.

Mes sąmoningai nusprendėme apsunkinti sertifikavimo procesą, nes SATIVA reiškia geriausią!

Šis ekologinis sertifikatas patvirtina, kad SATIVA kosmetika:
-pagaminta iš augalinių medžiagų,
-nebandoma su gyvūnais,
joje nerasite:
organinių ir sintetinių dažiklių,
sintetinių aromatizatorių,
etoksilintų medžiagų,
silikonų,
parafino, mineralinės alyvos ir kitų naftos produktų,
genetiškai modifikuotų maisto produktų.

ICADA (atsisiųsti sertifikatą / PDF)

ICADA yra tarptautinė preparatinės ir aparatinės kosmetikos bei maisto papildų asociacija. Pagrindinį dėmesį skiria kosmetikos fiziologijai žmogaus odos atžvilgiu.

Organinis ICADA sertifikatas išduodamas tik profesionaliems kosmetikos prekės ženklams, kuriuos pagal griežtus kriterijus vertina biochemikų, kosmetikos chemikų, dermatologų, toksikologų ir kitų ekspertų bendruomenė, kuriai vadovauja pirmasis pasaulyje ekologiškos ir natūralios kosmetikos standarto BDIH įkūrėjas dr. Reinoldas Bruncke.

ICADA interesų sritis apima:
1.Kosmetikos funkcionalumą: kosmetika turėtų ne tik suteikti išorinį fizinį poveikį, bet ir fiziologiškai paveikti odą iš vidaus.
2.Aparatinės, dermatologinės ir fiziologinės kosmetikos standartus ir reikalavimus.
3.Prebiotinės kosmetikos idėjų populiarinimą ir propagavimą bei odos mikrobiomo apsaugą.
4.Natūralios kosmetikos kūrimo naujovių stebėjimą.
5.Natūralios kosmetikos žaliavų įvertinimą.
6.Kosmetikoje esančio mikroplastiko ir nanomedžiagų poveikio žmogaus organizmui tyrimus.
7.Skatinimą naudoti ekologiškas pakuotes ir mažinti jų kiekį.
8.Tvaresmės gamybos skatinimą.